Rokokový rámeček
dřevo, řezané, zlacené, oválný profilovaný tvar, zdobeno rozvilinami a květy, ze zadní části otvírací, uvnitř zelený samet, Čechy, 2. pol. 18. století, 30 x 38 cm (Zí)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 7.000,-
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Rokokový rámeček
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |